ceník

business portrét

Fotografování pro jednotlivce / 60 min.

Kalkulace ceny je velmi jednoduchá. Platí se za:

  • čas tj 60 min.
  • vybrané fotografie
  • doplňkové služby (volitelné)

Hodina fotografování = 1790,- Kč

Během hodiny se zhotoví série cca 100 snímků. Můžeme zvládnout až tři změny oblečení a stylu svícení.Výraz fotografií ladíme předem.

Cena jedné, vámi vybrané fotografie je 390,- Kč.

 

Pro skupinky

Nejdená se o fotografování skupinového fota, ale většího množství jednotlivých portrétů. Zde platíte pouze za 1 kus fotografie a v případě, že si objednáte fotografování u vás ve společnosti, budete platit jednorázový poplatek tj 1500,- Kč za postavení mobilního ateliéru u vás a to pouze v případě, že je počet fotografovaných menší než 5.

Cena se odvíjí od počtu portrétovaných.

  • do 5 lidí 990,- Kč
  • od 5 + 890,- Kč
  • od 10 + 790,- Kč
  • od 20 + kontaktujte nás pro detailní nabídku

 

PR portrét

Cena za fotografie k propagaci vaší osobní značky se skládá opět ze tří položek tj.

  • čas
  • vybrané fotografie
  • doplňkové služby

První hodina fotografování stojí 1490,- Kč, každá další započatá hodina 990,- Kč.

1 kus fotografie včetně profesionální retuše a přípravy pro tisk 690,- Kč

 

Vzorová kalkulace

Fotografování probíhalo po dobu tří hodin. Cena za 3 hodiny fotografování je 3 470,- Kč (1490 + 990 + 990)

Vybrali jste si 5 fotografií k finální retusi. Cena za fotografie je 3 450,- Kč ( 5 X 690)

Celková cena = 6920,- Kč

 

Před samotným fotografováním si projdeme váš požadavek na počet výsledných fotografií.  Ujistíme se, že vaše představa tj investice vs výsledek je reálná.  Odsouhlasíme si  časový úsek, který bude odpovídat vašemu rozpočtu.

 

Doplňkové služby

Vizážistka 890,- Kč

Stylistka 3 700,- Kč

Kadeřnice 1 200,- Kč

Ateliér u vás 1 500,- Kč

Expres retuš 350,- Kč/1 ks.

Doprava  7,- Kč/km

Fotografický make up se liší od make upu běžně používaného. Fotografický make up je robustnější, težší a pro oko neznalého je přehnaný. Nicméně při focení záblesková světla gumují až 50 % jeho objemu a samotný výsledek vypadá velmi přirozeně. Pro maximální výsledek doporučuji zejména dámám využít služeb profesionální vzážistky. (* nejedná se o svatební make up)

Stylistka pro klienta, po předchozí domluvě, vybírá a zaopatřuje oblečení renomovaných českých i zahraniřních značek.Portrétovaný může přímo na place vybírat z celé škály ošacení, které mu dokonale padne. Sytlistka asistuje během celého fotografování a dohlíží na vzhled portrétovaného. Služba zahrnuje 3 kompletní  outfity včetně bot a doplňků.

Kadeřnice je k dispozici na vyžádání. Čas přípravy účesu není účtován fotografem. Kadeřnice zajišťuje pouze účes. Samotného focení se neúčastní.

Jednorázový poplatek za dovezení mobilního ateliéru do vašich prostor. Účtován pouze v případě, že je počet fotografovaných osob menší než 5.

Expres retuš je služba retuše vybraných fotografií do 24 hodin. Jedná se o příplatek za expres službu. V případě, že na fotografie spěcháte, využijte této služby.

Doprava při fotografování mimo Prahu.