Scroll Top

PORTRÉTY PRO DÁMY

PORTRÉTY PRO DÁMY

Tyto portréty se řadí do tzv. BEAUTY a FineArt žánru fotografie a  jsou velmi náročné. Zachycují ženy “nemodelky”, které většinou nejsou zvyklé stát před fotoaparátem. Tyto portréty vyžadují výbornou a citlivou komunikaci s klientem, cit pro pózování a samozřejmě důkladnou stylistickou přípravu včetně vizáže.

Cílem těchto portrétů je vypíchnout smyslnost ženy a to i bez odhalení intimních částí těla ženy. Portéty mají velmi blízko k BOUIDOIR, nebo GLAMOUR focení, ale jsou cudnější. Portréty operují v pouhých náznacích a maličkostech a tak provokují fantazii toho, kdo portrét vnímá.

Fotografujeme na ručně zhotovených plátnech (fotopozadích), které se podtrhují samotnou jediněčnost “obrazů”.  Zpravidla fotíme v ateliéru, ale v případě zájmu můžeme fotit i v exteriéru.

Fotografie prochází velmi důkladnou, ale přirozeně vypadající retuší.

Toto fotografování je skvělou variantou dárku pro přítelkyni, či manželku. Lze zakoupit i formou dárkového poukazu.

Jak se na focení připravit?

  • Nejdříve si telefonicky ujasníme vaší představu a výsledných fotkách.
  • Vyberte ze svého šatníku věci, ve kterých se cítíte skvěle a sexy. To neznamená jen spodní prádlo, ale mohou to být i sexy džínové šortky. Záleží na typu výsledných fotografiích.
  • Doporučuji méně saturované barvy a vyvarujte se výrazným vzorům.
  • Důležité jsou doplňky. Náušnice, řetízky, šály atd..
  • Vemte toho spíš více, abysme měli z čeho vybírat :).
  • Pro tento žánr fotografie rozhodně využijte služby profesionální vyizážistky. Vizážistku můžeme zajistit. Není součástí balíčku.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE